site hakkında

hakkımızda.jpg (142 KB)

14.000 metrekarelik kapalı alanımız ile Erzurum ve bölgenin en çok tercih edilen en büyük mobilya firmasıyız. 43 yıllık sektörel tecrübemiz ile istikrarlı olarak büyümeye devam ediyoruz.

Erzurum’un ve Doğu Anadolu Bölgesi’nin mobilya markası olarak yeni hedefler doğrultusunda ilerlemekteyiz. Tüketiciye destek olmak amacıyla teslimat, montaj ve satış sonrası desteğe kadar tüm süreçleri titizlikle yönetip, alternatif birçok farklı ürünü daha uyguna sunarak Doğu’da mobilya sektörüne farklı bir yaklaşım getirmekteyiz.

Oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odası takımlarından genç odalarına, çok amaçlı dolaplardan sehpalara, beyaz eşya ürünlerinden küçük ev aletlerine, halıdan ev tekstiline kadar bir evin birçok ihtiyacını uluslararası kalite standartlarında sunuyoruz.

Her daim modayı takip eden ürünlerimiz, kullanışlı ve fonksiyonel mobilyalarımız, kaliteyi uygun fiyata sunan yaklaşımımızla Doğu’da en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmaktayız. Tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman göz önünde bulundurup, konforun en rahat halini ulaşılabilir tasarım anlayışıyla sunmaya devam ediyoruz.

Her kesimden tüketicilerin, evlenmek ya da evini yenilemek isteyen herkesin ihtiyaç duyduğu binlerce ürüne uygun fiyatlarla erişmesini sağlamaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.